Clenovia:
   Janek
   FarmerTED
   Sapo
   VitaminC
   TimKiler
   Humaton
   Ivan69
   Juradeus
   ssTony
   Morlor
   Defen
   Patre$$
   Lefty
   OOK
   Pepe
POW/MIA
   Mato
   Martin
Nase zvieratka
   Koala

Janek


Jaguľ Kubasov alias „JANEK“
Sibírsky roľnícky chlapec. Narodil sa ako tretí syn Jefima Nebresyna Kubasova v sibírskej dedinke Pokrovskoje. Pochádza z roľníckej rodiny. Jeho matka bola mongolského pôvodu. JANEKovi rodičia zomreli veľmi skoro. Jeho dvaja bratia sa utopili v rieke. Vyrastal ako iní chlapci na brehoch rieky Tury, nechodil do školy a aj domácim prácam sa vyhýbal. Ruskou ortodoxnou cirkvou bol pokrstený ako JAguľ NEbresyn Kubasov a neskôr prijal meno Janek ako svoje jediné právoplatné meno, čo v mongolskom preklade znamená škaredý, mrzký a aj zhýralý. Toto označenie nosí s necudnou rozkošou.
Sibír odjakživa slúžila ako dočasné a často až doživotné pôsobisko vyhnancov - nepriateľov krajiny. Život v roztrúsených dedinkách tohto nekonečného priestoru bol tvrdý a často krát krutý. Mimoriadne ťažký bol aj v dedinke Pokrovskoje, kde Janekovi rodičia obrábali kúsok neúrodnej pôdy a chovali len pár kusov dobytka. Už ako mladík mal povesť opilca a bitkára, ktorý si rád užíva s ľahkými ženami a to najmä cigánkami. Tento zlom nastal po jeho znásilnení, keď mal 16 rokov. Znásilnil vtedy ženu generála, Irinu Danilovu Alexandrovičovu. Tým si niektorí ľudia vysvetľujú jeho brutalitu. V dedine sa často ukazoval s prostitútkami. Vyslúžil si opovrhnutie, keď ho prichytili v miestnom rybníku šantiť s tromi dievčatami. Nie je jasné, aké iné schopnosti okrem nadpriemernej sexuálnej žiadostivosti Janek do tej doby mal. Ale je zrejmé, že hypnóza a sugescia pre neho neboli cudzími pojmami. Keď mal 21 rokov, zjavil sa mu archaniel Gabriel, ktorý mu dal vnuknutie aby prestal takto márnivo mrhať svojimi zvláštnymi schopnosťami a aby využil svoj vodcovský a bojový potenciál k vytvoreniu „lepšieho sveta“. Naviedol ho na vojnovú cestu.
Janek po tomto „videní“ opustil rodnú Sibír a začal putovať po celej východnej časti kontinentu. V rôznych krajinách hľadal a spoznával mužov s podobným životným osudom ako bol aj ten jeho. Mužov, ktorí boli ochotní po jeho boku bojovať proti kapitalistickému svetu za lepšiu budúcnosť východného bloku a zároveň viesť svoju osobnú vojnu a pomstu svetu za neprávosti a krutosti, ktoré za svoj tvrdý život zažili. Všetci títo muži utvorili nebezpečné militantné zoskupenie „ KOMANDO KRASNYJ SKORPION “ v ktorom pôsobia a organizujú sa dodnes a vedú nekončiaci sa boj proti všetkému čo sa im postaví do cesty vedúcej k splneniu ich spoločných aj osobných cieľov!!!
hore
Zithromax no prescription
order viagra
buy crestor