::NOVINKY::
27.12. 2009
Chalmova 27.12 cas 10:00
sapovina
granatik

BETAFORCE


 Nasledujúci text je prevzatý z oficialnej stránky Betaforce- www.betaforce.nfo.sk

BF vznikli ako veliteľská prieskumno-útočno-dezorientačná jednotka počas veľkého vietnamského ťaženia nazvaného Ho Chi Minh Trai, medzi zainteresovanými známeho pod krycím menom Mončiči 25. októbra 2003. Hlavný veliteľ VietCongu, generál Joco menoval túto jednotku v zložení: UPIR, Gepard, Daddy, Jano, Palli, Palliho otec a Merlin.Meno jednotky bolo zvolené zámerne ako výsmech imperialistickým zásahovým jednotkám Delta Force a okamžite sa ujalo medzi spolubojovníkmi, ako aj v radách nepriateľov. Pod vedením Beta Force nakoniec celý VietCong podnikol na bázu imperialistov mohutný útok po vzore sovietskych generálov počas druhej svetovej vojny, a bázu sa podarilo aj dobiť (odskúšaná bola aj nová tajná zbraň, takzvané SNOW-BB). Potom už veci nabrali rýchly spád a k oficiálnemu založeniu Beta Force už bol len kúsok. Túto správu s nadšením privítal pracujúci ľud, ktorý so zbraňou v ruke bránil mier vo Vietname a pridávali sa ďalší jednotlivci i tímy.
Zámerom Beta Force nie je potierať tímovú suverenitu, naopak, je vyzdvihovaná a velebená. Každý členský tím je prezentovaný na mediálnom infokanáli Beta Force a v prípade, že nemá vlastný infokanál, sme pripravení umiestniť sem prezentáciu takéhoto tímu.

  
  
Rovnako tak jednotlivci, ktorí si pripadajú stratení a hľadajú si svoje miesto na airsoftovom poli, ho nachádzajú u nás, kde sa stávajú právoplatným a funkčným ohnivkom mohutnej reťaze.

Beta Force je voľným a dnes už aj medzinárodným zoskupením, ktoré má jediný cieľ - budovať a brániť svet pred imperialistickou hrozbou zo západu. Nehľadíme na národnosť, štátnu príslušnosť, rasu, ani farbu pleti, podstatné je presvedčenie každého jednotlivca o správnosti našeho boja. Spojme preto všetci sily a pozdvhnime zbrane v boji za mier a pokoj na zemi a pošlime na západ jasný signál:

VY NÁM TU ŽIADEN BORDEL ROBIŤ NEBUDETE, MY SI HO UROBÍME SAMI!
hore
Zithromax no prescription
order viagra
buy crestor